ارسال پیام با گوشی های اندرویدی از iMessage هم جذاب‌تر خواهد شد

گوگل ارسال پیام با گوشی های اندرویدی را متحول می‌کند و حالا پیام‌رسان Google Messages می‌تواند با iMessage اپل رقابت کند.

گوگل این ماه قابلیت‌های جدیدی را به پیام‌رسان خودش اضافه کرده است که یکی از آن‌ها حذف نویز در مکالمات است. حالا نسخه بتا جدید اپلیکیشن Google Messages منتشر شده که نشان می‌دهد این شرکت در حال تغییر رابط کاربری بخش نوار چت پایینی و صفحه پروفایل کاربر هنگام ارسال پیام است.

ارسال پیام با گوشی های اندرویدی

در نوار چت پایینی، جایی که شما یادداشت می‌کنید، دکمه + و آیکون گالری که در سمت چپ قرار داشتند حالا تغییر مکان داده و به داخل بخش ورود متن آمده‌اند. یک آیکون لبخند  کوچک هم جایگزین آیکون پلاس شده است. همچنین آیکون تماس صوتی را هم می‌توانید به‌صورت مستقل در طرف راست صفحه ببینید.

رابط کاربری صفحه پروفایل به‌طور کلی تغییر کرده و از نمایه‌ای خسته کننده با متون و آیکون‌های ساده، به تم و عناصر مدرن تغییر پیدا کرده است. قطعا کاربران هنگام ارسال پیام با گوشی های اندرویدی لذت بیشتری از دیوایس خود خواهند برد. همین حالا هم کاربرانی که موفق به آزمایش این نسخه بتا شده‌اند، نظرات مثبت زیادی دارند.

اشتراک گذاری

همیشه تشنه فناوری جدید بوده ام. علاقه ام در خدمات تحت وب خلاصه نمی شود بلکه همیشه در زمینه های مختلف: از شبکه های کامپیوتری, مجازی سازی و سیستم عامل، در زیرساخت های وب گرفته تا برنامه های تحت وب و دست آوردهای جدید رابط کاربری مطالعه دارم. و حالا در سازمان امور مالیاتی شهرستان ساوه کارشناس نرم افزار هستم و همینطور دانسته های خود را در شرکت نت سا به عنوان مدیر فنی بکار می بندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *